Nejlepší dárky = jedlé dárky

Přátelé vůbec nechápeme jak se to stalo, ale za týden tu máme první adventní neděli. A protože jsme si letos slíbili, že dárky nebudeme řešit na poslední chvíli, je nejvyšší čas začít s jejich výběrem. Říkali jsme si, že stejně jako my to možná budete mít i vy a tak pro vás máme jeden tip. Pokud máte rádi dárky, o kterých víte odkud jsou a kdo je s láskou vyrábí, jsou tu pro vás naše domácí sirupy, marmelády a pečené čaje. Ty připravujeme z ovoce a bylinek vypěstovaných na jedné krásné zahradě kousek od Znojma. Pokud nám na zahrádce něco neroste nasbíráme to v lese nebo na louce :-)

DSC_0008 Nemusíte se bát, že na sirupy teď není sezóna, protože všechny můžete zalít horkou vodou a pít jako čaj. Nebo si zkuste připravit šípkový grog. Na ten budete potřebovat šípkový sirup, rum, citrónovou šťávu a horkou vodu. Uvidíte, že si zahřejete nejen tělo, ale i ducha :-)

DSC_0052 SIRUPY   700 ml / 85 Kč

Rozmarýnový
Šípkový
Tymiánový s citrónem
Skořicový s hřebíčkem
Zázvorový
Levandulový
Lipový
 

DSC_0037 MARMELÁDY   190 ml / 60 Kč

Rynglová
Meruňková
Broskvová
Višňová
Rybízová
Jahodová
 

DSC_0042 PEČENÝ ČAJ   377 ml / 70 Kč

mix ovoce

DSC_0050 Všechny naše produkty si můžete osobně vyzvednout v Praze, ale pokud je to pro vás z ruky, tak vám vše rádi pošleme kamkoliv v rámci naší krásné země. Výše poštovného bude záležet na množství odebraných produktech ( většinou je cena 159 Kč ). Pokud si budete chtít cokoliv objednat pro sebe nebo pro své blízké pište nám prosím  na blog.kitchenstory@gmail.com  a do předmětu dejte “Vánoce”. 

Letos je to již naše třetí várka, kterou jsme pro vás připravili a pokaždé se po tom jen zaprášilo. Proto jsme toho tentokrát udělali trošku více, aby se dostalo na co nejvíce z vás. Ale pořád platí, kdo dřív přijde … Tak se na nás nezlobte, pokud už něco nebude k dispozici. Už jen teď, než jsme stačili článek publikovat je třetina sirupů pryč :)  

Pokud tedy nemáte představu co koupit svým nejbližším, tady máte náš tip!

jmena-marika-jirka

  • Mikinka

    Ahojda, ráda bych se zeptala kde v Praze je možné předání? díky

    • Jiří Kuča

      Vyzvednout to můžete na Ohradě, Praha 3. Pokud budete mít o nějaké produkty zájem, tak nám objednávku prosím pošlete do emailu. Díky :-)