Křest kuchařky Manželé v kuchyni

Jak jistě víte, tento týden v úterý proběhl křest naší kuchařky Manželé v kuchyni v naší oblíbené restauraci Eska. Pozvali jsme nejen novináře, ale taky svou rodinu a přátelé a byli jsme opravdu nadšení, kolik se nakonec ukázalo lidí. Tolik jsme jich opravdu nečekali a my za to vážně moc děkujeme. 

Rádi bychom se o to podělili i s vámi a tak máte tady pár fotek, které celou akci dokumentují :)

Kopie souboru Kopie souboru IMG_5660 Kopie souboru Kopie souboru IMG_5731 Kopie souboru Kopie souboru IMG_5711 Kopie souboru Kopie souboru IMG_5552 Kopie souboru Kopie souboru IMG_5613 Kopie souboru Kopie souboru IMG_5677

Kopie souboru IMG_5737 Kopie souboru IMG_5777 Foto: Matin Šlechta

Tenhle křest byl pouze pro novináře, kamarády a rodinu, ale říkali jsme si, jestli se nepustit i do takové menší tour po českých a moravských městech, kam by mohl přijít úplně každý, kdo by měl chuť a náladu se s námi potkat. Klidně si dát s námi kávu, popovídat si, koupit si kuchařku a nechat si ji od nás rovnou podepsat. Něco takového proběhlo tento pátek, kdy jsme se s Gastrokroužkem zastavili v Olomouci na focení další kapitoly do naší společné připravované kuchařky. Je vážně fajn prohodit s každým alespoň pár slov :)

Co říkáte, máme vyrazit i za vámi? 

jmena-marika-jirka1